Talerz porcelanowy choinka 20x16,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ ŚWIĄTECZNY - Talerz w kształcie choinki o wymiarach 20 x 16,5 x 2 cm. Świetnie sprawdzi się w okresie zimowym oraz świątecznym. Stanowi idealną ozdobę stołu i Twoich potraw.
✅ PORCELANOWY - Wykonany z wysokiej jakości porcelany w białym kolorze. Posiada złote zdobienia na obramowaniu. Talerz jest solidny i wytrzymały.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w codziennym użytku, jak i podczas wyjątkowych okazji np. Świąt Bożego Narodzenia. Idealny na ciasteczka, przekąski, a także do serwowania różnego rodzaju potraw czy deserów.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Talerz jest łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ EFEKTOWNY - Utrzymany w modnej biało-złotej kolorystyce. Niezwykle efektowny, z jego pomocą w piękny sposób wyeksponujemy potrawy. Szczególnie wyjątkowo będzie prezentował się na stole wigilijnym.
Uniwersalny talerz w kształcie choinki. Idealny jako talerz na przekąski lub różne potrawy, a także jako talerzyk deserowy. Przydatny w każdym domu. Niezwykle uniwersalne zastosowanie sprawi, że będzie często używany. Niezwykle efektowny, będzie pięknie prezentował się na stole również podczas Wigilii. Świetnie sprawdzi się w okresie zimowo-świątecznym. Możemy umieścić na nim również pierniczki i ciasteczka. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość | 20 cm |
| Waga (g) | 191 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | porcelana |
| Waga gabarytowa (g) | 106.67 |
| Wysokość | 2 cm |