Tarka do klusek stalowa 18 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Tarka do klusek z uchwytami, przydatna w każdej kuchni. Tarka ma średnicę 18 cm, długość z uchwytami 33,5 cm i wysokość 4,5 cm. Posiada otwory o średnicy 1 cm. Idealna jako tarka do lanych klusek.
✅ WYTRZYMAŁA - Tarka wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze oraz wytrzymałego tworzywa. Produkt występuje w trzech rożnych kolorach (białym, żółtym oraz pomarańczowym - produkt wysyłamy losowo bez możliwości wyboru koloru). Tarka jest niezwykle łatwa w użyciu i wytrzymała.
✅ PRZYDATNA - Sprawdzi się do przecierania klusek. Doskonała do łatwego przygotowania gnocchi, haluszek i lanego makaronu.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Posiada długi uchwyt, który zapewni wygodne użytkowanie. Mniejszy uchwyt pozwoli na stabilne oparcie tarki na innym naczyniu. Otwór w uchwycie pozwoli na zawieszenie tarki np. na relingu kuchennym.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Tarkę wyczyścimy w łatwy sposób. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Tarka do klusek z uchwytami, ułatwia przecieranie ciasta na kluski. Wykonana z solidnych materiałów. Sprawdzi się do przygotowywania lanych klusek i dań typu gnocchi. Tarkę można wykorzystać także do odcedzania różnych produktów spożywczych. Zdecydowanie ułatwi i usprawni pracę w kuchni. Niezwykle przydatna w każdym domu, jak i gastronomii. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 33,5 cm |
| Waga (g) | 250 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33,5 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 396 |
| Szerokość | 18 cm |
| Średnica | 18 cm |