Tarka kuchenna stalowa 4-stronna 24 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Tarka kuchenna 4-stronna idealna do tarcia i siekania różnego rodzaju składników. Wyposażona w cztery, ostre ostrza do różnych zadań. Tarka kuchenna o wymiarach 15,5 x 12,5 x 24 cm.
✅ SOLIDNA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Podstawa tarki wykończona jest gumą w czarnym kolorze. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ ANTYPOŚLIZGOWA - Tarka posiada antypoślizgowy, gumowy spód. Dzięki gumowej podstawie tarka nie przesuwa się w trakcie użytkowania.
✅ PORĘCZNA - Wyposażona w wygodny uchwyt, który zapewnia pewne i bezpieczne trzymanie. Szeroka podstawa zapewnia wyjątkową stabilność podczas pracy.
✅ UNIWERSALNA - Tarka wyposażona w 4 różne ostrza: małe oczka (3 mm), duże oczka (6 mm), miazgę i plastry. Możemy na niej trzeć warzywa, owoce, sery, czekoladę, cynamon, gałkę muszkatołową i wiele innych.
Uniwersalna tarka kuchenna z czterema różnymi ostrzami, każde z nich przeznaczone do innej czynności. Posiada wygodny uchwyt i antypoślizgową podstawę, co ułatwia użytkowanie. Niezwykle lekka i poręczna. Niezbędna w każdej kuchni. Łatwa w czyszczeniu i użytkowaniu. Jest przydatna podczas przygotowywania sałatek, dań, dekoracji potraw i wielu innych kulinarnych zastosowań. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 720 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość | 15,5 cm |
| Waga (g) | 360 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15,5 |