Tarka kuchenna stalowa płaska 38 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Wygodna, płaska tarka kuchenna o długości 38 cm i szerokości 4 cm. Tarka posiada drobne oczka, które pozwolą trzeć produkty na drobne wiórki.
✅ STALOWA - Wykonana ze stali nierdzewnej. Dolna część zakończona gumowym ochraniaczem, dzięki czemu może być stosowana w garnkach i patelniach bez obaw o zarysowanie powierzchni.
✅ UNIWERSALNA - Idealna do tarcia twardego sera, czosnku, orzechów, a także do tarcia skórki z cytryny lub pomarańczy, czekolady i przypraw, takich jak cynamon, imbir lub gałka muszkatołowa.
✅ WYGODNA - Tarka posiada długi uchwyt, który zapewni wygodne użytkowanie. Dodatkowo posiada otwór, który umożliwi zawieszenie tarki np. na relingu kuchennym. W zestawie etui ochronne. Dzięki niemu inne przybory kuchenne w szufladzie się nie porysują.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Posiada wygodny uchwyt, który stabilnie leży w dłoni. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Podłużna tarka kuchenna. Posiada uniwersalne zastosowanie, pozwoli na tarcie produktów na drobne wiórki. Uchwyt zapewni stabilne użytkowanie. Tarka jest wygodna w przechowywaniu, posiada etui ochronne. Ostrza tarki są ostre i pozwolą na równomierne cięcie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 38 cm |
| Waga (g) | 110 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 38 |
| Rodzaj | Tarka |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 25.33 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Istotne informacje | Nadaje się do zmywarki |
| Szerokość | 4 cm |
| Tagi | tarka do sera|tarka podłużna|tarka do imbiru|tarka do cytryny|tarka długa|tarka do gałki muszkatołowej |