Tasak stalowy 30 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SOLIDNY - Tasak kuchenny wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ułatwia krojenie, siekanie i przygotowywanie potraw, szczególnie przeznaczony do cięcia i obróbki mięsa. Długość całkowita wynosi 30 cm, w tym długość ostrza 16 cm.
✅ PRAKTYCZNY - Przeznaczony do siekania dużych kawałków mięsa z kośćmi, oddzielania mięsa od kości, ale także do krojenia dużych owoców lub warzyw, takich jak arbuz czy dynia.
✅ PORĘCZNY - Posiada wygodny uchwyt, który zapewnia komfort i pewny chwyt podczas użytkowania.
✅ PONADCZASOWY - Posiada klasyczny i ponadczasowy wygląd, więc wpasuje się do każdej kuchni.
✅ ŁATWY W CZYSZCZENIU - Tasak jest łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Tasak kuchenny niezwykle przydatny podczas krojenia dużych kawałków mięsa. Idealny pomocnik kuchenny. W porównaniu do zwykłego noża jest przystosowany do cięcia kości. Znakomicie sprawdzi się dla profesjonalistów, jak również w domowych warunkach. Łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 30 cm |
| Waga (g) | 310 |
| Długość ostrza | 16 cm |
| Długość w opakowaniu (cm) | 32 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Waga gabarytowa (g) | 128 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Szerokość | 2 cm |