Tasak stalowy MASTER 32 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SOLIDNY - Tasak kuchenny o długości całkowitej 32 cm, a jego szerokość to 8 cm. Szczególnie polecany do krojenia mięsa, siekania warzyw oraz rozdrabniania składników.
✅ OSTRY - Z użyciem noża z łatwością i dokładnością pokroimy różne produkty w kuchni. Przy prawidłowym użytkowaniu nóż długo zachowuje swoją ostrość. Długość ostrza noża wynosi 18 cm. Ostrze wykonane jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
✅ WYGODNY UCHWYT - Wyposażony w wygodny wykonany z tworzywa w kolorze czarnym z 3-punktowym nitowaniem ze stali. Niezwykle poręczny i wygodny w użytkowaniu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu dobrze i stabilnie leży w ręce.
✅ UNIWERSALNY - Przeznaczony do siekania dużych kawałków mięsa z kośćmi, oddzielania mięsa od kości, ale także do krojenia dużych owoców lub warzyw, takich jak arbuz czy dynia.
✅ NIEZASTĄPIONY - Tasak jest niezbędny w każdej kuchni. Wykorzystamy go w użytku domowym. Świetnie sprawdzi się również do lokali gastronomicznych.
Tasak kuchenny z długim i szerokim ostrzem, solidnie wykonany z wytrzymałych materiałów. Jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, dzięki odpowiednio wyprofilowanej rączce. Niezwykle przydatny podczas krojenia dużych kawałków mięsa. W porównaniu do zwykłego noża jest przystosowany do cięcia kości. Znakomicie sprawdzi się dla profesjonalistów, jak również w domowych warunkach. Łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu. Nóż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, zaleca się jednak mycie ręczne a następnie wytarcie do sucha noża po umyciu lub wyjęciu ze zmywarki. Ciekawy, a zarazem klasyczny wygląd sprawia, że nóż wpasuje się do każdej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 398 |
| Breedte | 8 cm |
| Lemmet lengte | 18 cm |
| Długość ostrza | 18 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Długość w opakowaniu (cm) | 36 |
| Gewicht (g) | 398 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Dominante kleur | zilver |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Logistiek lengte(cm) | 36 |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 120 |
| Logistiek breedte(cm) | 10 |
| Szerokość | 8 cm |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Logistiek hoogte(cm) | 2,5 |
| Długość | 32 cm |
| Lengte | 32 cm |
| Dimensionaal gewicht (g) | 120 |