Termofor w pokrowcu beżowy 1,6 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Termofor gumowy w sweterkowym pokrowcu w kolorze beżowym. Ogrzeje zimne łóżko lub wybrane części ciała. Termofor ma pojemność 1,6 litra (napełniamy go wodą) i wymiary 33 x 20 cm.
✅ FUNKCJONALNY - Termofor ma właściwości rozgrzewające, pomoże w walce z bólem brzucha, pleców i mięśni. Termofor można również wypełnić zimną wodą i stosować go jako okład chłodzący, który doskonale pomoże przy zbijaniu temperatury, łagodzeniu bólu zęba, czy ukąszeń.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Pokrowiec łatwy do ściągnięcia, można prać w temperaturze 30°C. Łatwy w obsłudze, wystarczy zalać zimną lub gorącą wodą - maks. 40°C.
✅ MIŁY W DOTYKU - Termofor posiada miły w dotyku pokrowiec, który swoim wyglądem przypomina sweterkowy golf.
✅ SZCZELNY - Termofor posiada zamykany korek, który zapewni szczelność podczas użytkowania.
Termofor w efektownym pokrowcu zapewni komfort użytkowania. Termofor po wlaniu ciepłej wody działa rozgrzewająco, a po wlaniu zimnej wody, możemy wykorzystać go jako zimny okład. Przydatny w każdym domu. Termofor jest przydatny również podczas zimowych wieczorów. Termofor zapewni relaks, rozgrzeje, ukoi ból mięśniowy, ale również ułatwi zasypianie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 550 |
| Pojemność | 1,6 l |
| Tagi | podgrzewacz|ogrzewacz w pokrowcu|termofor na wodę|ocieplacz |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 33 cm |
| Waga (g) | 438 |
| Rodzaj | Termofor |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |
| Kolor dominujący | beżowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Materiał | guma |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |