Termometr do lodówki stalowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Termometr do lodówki lub zamrażalki, pomoże zadbać o odpowiednie przechowywanie żywności. Termometr ma wymiary 4 x 6 x 7 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz szkła odpornego na niskie temperatury. Termometr jest wytrzymały, a zarazem lekki.
✅ STABILNY - Usadowiony na praktycznej podstawie, która zapewnia stabilność podczas użytkowania. Dodatkowo, posiada praktyczną zawieszkę, która umożliwia jego powieszenie np. na kratce w lodówce.
✅ PRAKTYCZNY - Termometr ma szeroki zakres temperatur od -30°C do +30°C, ze skalą co 10°C. Dzięki dużej skali pozwoli na wszechstronne zastosowanie i umożliwi dokładne monitorowanie temperatury.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w lodówce, zamrażarce oraz chłodni. Całkowicie bezpieczny dla zdrowia i neutralny dla żywności.
Termometr do lodówki, który umożliwi nam sprawdzenie temperatury wewnątrz lodówki. Wykonany z wytrzymałych materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Łatwy w czyszczeniu - nie pochłania zapachów. Odpowiednia forma pozwoli na zawieszenie termometru na kratce lub jego postawienie na półce. Posiada duży zakres temperatur. Sprawdzi się także w zamrażarce lub chłodni. Precyzyjne odczyty temperatury pozwalają śledzić, czy lodówka utrzymuje właściwe temperatury. Pomoże zminimalizować straty żywności oraz zachować jakość i smak przechowywanych produktów. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 4 cm |
| Waga (g) | 50 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 133.33 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 6 cm |