Termometr do mięsa elektroniczny z sondą wbijany 20 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ ELEKTRONICZNY - Bezprzewodowy termometr kuchenny ze szpikulcem oraz wyświetlaczem LCD. Odpowiedni do różnego rodzaju żywności w wersji stałej oraz płynnej. Długość całkowita termometru wynosi 20 cm. Zasilany 1x bateria LR754 (w zestawie).
✅ WYTRZYMAŁY - Szpikulec wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, a obudowa z wytrzymałego tworzywa w białym kolorze.
✅ FUNKCJONALNY - Wskaźnik termometru pokazuje temperaturę przygotowywanej potrawy w skali od 0°C do +300°C oraz +32°F do +572°F. Podziałka co 0,1°C i 0,1°F.
✅ UNIWERSALNY - Idealnie sprawdzi się podczas: gotowania, grillowania, przygotowywania posiłków dla dzieci, pieczenia, smażenia oraz wędzenia. Pozwoli nam na sprawdzenie temperatury przygotowywanych potraw. Z jego pomocą przygotowanie średnio wysmażonych steków nie będzie stanowiło problemu. Idealny zarówno do użytku domowego jak i gastronomi. Wykorzystamy go do przygotowania odpowiednio wysmażonych mięs również na grillu.
✅ WYGODNY - Termometr wygodnie leży w dłoni, co zapewni komfortowe korzystanie. Posiada zawieszkę, która umożliwi zawieszenie termometru. Dodatkowo osłonka na sondę, w celu bezpiecznego przechowywania.
Termometr do mięsa z cyfrowym wyświetlaczem. Termometr jest poręczny i dzięki bezprzewodowej formie można zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Świetnie sprawdzi się podczas grillowania. Termometr wykorzystamy również do sprawdzenia temperatury podgrzewanego mleka lub potraw dla dzieci. Pozwala na precyzyjne gotowanie, zapewnia bezpieczeństwo żywności i daje wygodę podczas przygotowywania potraw. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 64 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Długość | 20 cm |
| Waga (g) | 70 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8,5 |