Termometr do piekarnika stalowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Termometr do piekarnika lub wędzarni, pomoże zadbać o odpowiednią temperaturę podczas przygotowywania potraw. Termometr ma wymiary 4 x 6 x 7 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz szkła odpornego na wysokie temperatury. Termometr jest wytrzymały, a zarazem lekki.
✅ STABILNY - Usadowiony na prostokątnej podstawie, która zapewnia stabilność podczas użytkowania. Dodatkowo, posiada praktyczną zawieszkę, która umożliwia jego powieszenie np. na kratce.
✅ PRAKTYCZNY - Termometr ma szeroki zakres temperatur od 0°C do +300°C, ze skalą co 10°C. Duża skala umożliwi dokładne monitorowanie temperatury, co pozwala na uzyskanie idealnych rezultatów.
✅ UNIWERSALNY - Sprawdzi się w piekarniku oraz w wędzarni. Całkowicie bezpieczny dla zdrowia i neutralny dla żywności.
Termometr do piekarnika, który umożliwi nam kontrolowanie temperatury podczas pieczenia. Wykonany z wytrzymałych materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Łatwy w czyszczeniu - nie pochłania zapachów. Odpowiednia forma pozwoli na zawieszenie termometru na kratce lub jego postawienie na blaszce obok potrawy. Posiada duży zakres temperatur. Sprawdzi się także w wędzarni. Precyzyjne odczyty temperatury pozwalają uzyskać doskonałe efekty podczas pieczenia i wędzenia. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 50 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 106.67 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 4 cm |