Termometr kuchenny elektroniczny z sondą
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ CYFROWY - Bezprzewodowy termometr kuchenny ze szpikulcem oraz wyświetlaczem LCD. Odpowiedni do różnego rodzaju żywności w wersji stałej oraz płynnej. Wymiary termometru wynoszą 8 x 8 x 2 cm, długość sondy 16 cm, a długość kabla to 93 cm. Zasilany 1x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie).
✅ WYTRZYMAŁY - Termometr wykonany z wytrzymałego tworzywa w czarnym kolorze i silikonu w kolorze ciemnoszarym. Szpikulec wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
✅ FUNKCJONALNY - Wskaźnik termometru pokazuje temperaturę przygotowywanej potrawy w skali od -20°C do +300°C. Możliwość ustawienia jednostki temperatury: °C/°F. Termometr umożliwia ustawienie alarmu temperatury, a także korzystanie z trybu timera, który tradycyjnie odlicza ustawiony czas. Termometr poinformuje sygnałem dźwiękowym, gdy potrawa osiągnie określoną temperaturą lub minie określony czas.
✅ UNIWERSALNY - Idealnie sprawdzi się podczas: gotowania, grillowania, przygotowywania posiłków dla dzieci, pieczenia, smażenia oraz wędzenia. Pozwoli nam na sprawdzenie temperatury przygotowywanych potraw. Z jego pomocą przygotowanie średnio wysmażonych steków nie będzie stanowiło problemu. Idealny zarówno do użytku domowego, jak i gastronomi. Wykorzystamy go do przygotowania odpowiednio wysmażonych mięs również na grillu.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Termometr można zawiesić, postawić na podstawce lub zamocować za pomocą magnesu z tyłu termometru, co zapewni komfortowe korzystanie. Dodatkowo osłonka na sondę, w celu bezpiecznego przechowywania.
Termometr kuchenny z cyfrowym wyświetlaczem. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Niezwykle funkcjonalny i poręczny. Świetnie sprawdzi się podczas grillowania. Termometr wykorzystamy również do sprawdzenia temperatury podgrzewanego mleka lub potraw dla dzieci. Pozwala na precyzyjne gotowanie, zapewnia bezpieczeństwo żywności i daje wygodę podczas przygotowywania potraw. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 8 cm |
| Waga (g) | 96 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 149.5 |
| Wysokość | 2 cm |