Termometr uniwersalny 22 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Termometr poinformuje Cię o aktualnej temperaturze wewnątrz domu oraz na zewnątrz np. na balkonie, tarasie, ogrodzie. Termometr ma wymiary 22 x 5 x 1 cm.
✅ CZYTELNA SKALA - Termometr posiada czytelną skalę od -40°C do +50°C oraz od -40°F do +120°F. Skala ma duże i wyraźne liczby, które ułatwiają monitorowanie temperatury.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej płyty MDF. Klasyczny wygląd sprawi, że będzie się dobrze prezentował w każdym miejscu.
✅ PRZYDATNY - Dzięki niemu będziesz mógł codziennie sprawdzić temperaturę na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. Świetnie sprawdzi się do odczytu temperatury w ogrodzie, na balkonie oraz tarasie.
✅ ŁATWY MONTAŻ - Termometr posiada zawieszkę za pomocą której w łatwy sposób go zawiesimy. Można go umieścić w różnych miejscach.
Termometr do pomiaru temperatury wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Wykonany z wytrzymałych materiałów, posiada wyraźne liczby. Jego klasyczny wygląd sprawia, że termometr jest ciekawym dodatkiem do pomieszczeń, ale również ogrodu czy tarasu. Dzięki niemu możesz szybko i wygodnie monitorować temperaturę. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 27,5 |
| Rodzaj | Termometr zewnętrzny|Termometr wewnętrzny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8,5 |
| Kolor dominujący | beżowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1 |
| Materiał | MDF |
| Waga gabarytowa (g) | 36 |
| Wysokość | 22 cm |
| Grubość | 1 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Waga (g) | 63 |