Termometr z higrometrem biały 22 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Termometr z higrometrem posiada uniwersalne zastosowanie. Z jego pomocą zmierzymy temperaturę wewnątrz domu oraz na zewnątrz np. na balkonie, tarasie, ogrodzie. Klasyczny wygląd sprawi, że będzie się dobrze prezentował w każdym miejscu. Termometr ma wymiary 23 x 6,5 x 1,5 cm.
✅ CZYTELNA SKALA - Termometr posiada czytelną skalę od -30°C do +50° C oraz od -20° do +120° F. Znajdujący się pod termometrem okrągły higrometr pozwala na odczyt wilgotności powietrza (od 0% do 100% RH).
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w białym kolorze.
✅ PRZYDATNY - Dzięki niemu będziesz mógł codziennie sprawdzić temperaturę oraz wilgotność na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń.
✅ ŁATWY MONTAŻ - Termometr posiada zawieszkę za pomocą której w łatwy sposób go zawiesimy.
Termometr do pomiaru temperatury oraz wilgotności powietrzna zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jego klasyczny wygląd sprawia, że termometr jest ciekawym dodatkiem do pomieszczeń, ale również ogrodu czy tarasu. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 58 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 27 |
| Rodzaj | Termometr z higrometrem |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 40.5 |
| Wysokość | 23 cm |
| Tagi | termometr zewnętrzny|termometr wewnętrzny|termometr pokojowy|termometr uniwersalny |
| Grubość | 1,5 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |