Termometr zewnętrzny 24 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ ZEWNĘTRZNY - Termometr do pomiaru aktualnej temperatury. Z jego pomocą zmierzymy temperaturę na zewnątrz pomieszczeń np. na balkonie, tarasie, ogrodzie. Termometr ma wymiary 8 x 24 cm.
✅ CZYTELNA SKALA - Termometr posiada czytelną skalę od -40°C do +50° C. Liczby są umieszczone po obu stronach, co umożliwia dokładny odczyt temperatury.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z chromowanej stali nierdzewnej w srebrnym kolorze oraz akrylu. Termometr jest wytrzymały i odporny na warunki pogodowe, takie jak deszcz, słońce czy mróz.
✅ PRZYDATNY - Dzięki niemu będziesz mógł codziennie sprawdzić temperaturę za oknem. Zamontujemy go w łatwy sposób na ścianie, w zestawie znajdują się elementy montażowe.
✅ NOWOCZESNY - Termometr utrzymany jest w atrakcyjnym, nowoczesnym stylu. Będzie się dobrze prezentował w każdym miejscu.
Termometr do pomiaru temperatury na zewnątrz pomieszczeń. Wykonany z wytrzymałych i odpornych materiałów. Skala temperatury jest czytelna i intuicyjna, umożliwiając szybki i dokładny odczyt aktualnej temperatury na zewnątrz. Jego nowoczesny wygląd sprawia, że termometr jest ciekawym dodatkiem do okiennicy, ogrodu czy tarasu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Długość | 8 cm |
| Waga (g) | 120 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 35 |
| Rodzaj | Termometr zewnętrzny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 151.67 |