Termometr zewnętrzny czarny 25 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Termometr do pomiaru aktualnej temperatury, posiada uniwersalne zastosowanie. Z jego pomocą zmierzymy temperaturę wewnątrz domu oraz na zewnątrz np. na balkonie, tarasie, ogrodzie. Efektowny wygląd sprawi, że będzie się dobrze prezentował w każdym miejscu. Termometr ma wymiary 6 x 2,5 x 25 cm.
✅ CZYTELNA SKALA - Termometr posiada czytelną skalę od -40°C do +50° C. Termometr tworzą liczby umieszczone z dwóch stron.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w czarnym kolorze.
✅ PRZYDATNY - Dzięki niemu będziesz mógł codziennie sprawdzić temperaturę na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń.
✅ ŁATWY MONTAŻ - Termometr posiada haczyk, który umożliwi zawieszenie go w łatwy. Stylowo prezentuje się zamontowany na ścianie budynku, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.
Termometr do pomiaru temperatury zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jego klasyczny wygląd sprawia, że termometr jest ciekawym dodatkiem do pomieszczeń, ale również ogrodu czy tarasu. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 40 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 110 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Długość | 6 cm |