Termometr zewnętrzny czarny 41 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ ZEWNĘTRZNY - Termometr do pomiaru aktualnej temperatury. Z jego pomocą zmierzymy temperaturę na zewnątrz pomieszczeń, np. na balkonie, tarasie, ogrodzie. Termometr ma wymiary 9 x 41 cm.
✅ CZYTELNA SKALA - Termometr posiada czytelną skalę temperatury od -40°C do +50° C. Liczby są umieszczone po obu stronach, co umożliwia dokładny odczyt temperatury.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Termometr jest wytrzymały i odporny na warunki pogodowe, takie jak deszcz, słońce czy mróz.
✅ PRZYDATNY - Dzięki niemu będziesz mógł codziennie sprawdzić temperaturę na zewnątrz pomieszczeń. Efektowny wygląd sprawi, że będzie się dobrze prezentował w każdym miejscu.
✅ ŁATWY MONTAŻ - Termometr posiada otwory, które umożliwią łatwe zawieszenie go na ścianie. Stylowo prezentuje się zamontowany na ścianie budynku, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.
Termometr do pomiaru temperatury na zewnątrz pomieszczeń. Wykonany z wytrzymałych i odpornych materiałów. Skala temperatury jest czytelna i intuicyjna, umożliwiając szybki i dokładny odczyt aktualnej temperatury na zewnątrz. Jego wygląd sprawia, że termometr jest ciekawym dodatkiem do ogrodu czy tarasu. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Długość | 9 cm |
| Waga (g) | 113 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 50 |
| Rodzaj | Termometr zewnętrzny|Termometr ogrodowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 300 |