Termos obiadowy stalowy 700 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Termos obiadowy do utrzymywania ciepła przechowywanych potraw. Wyposażony w podwójną ściankę z izolacją próżniową. Termos ma pojemność całkowitą 650 ml i wymiary 10 x 15 cm. Pojemność użytkowa termosu wynosi 500 ml. W zestawie znajduje się także składana łyżka o długości 16 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wyposażony w korek z uszczelką wykonany z wytrzymałego tworzywa w czarnym kolorze. Termos jest solidny i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ TERMICZNY - Termos utrzymuje temperaturę napojów lub potraw ciepłych oraz zimnych przez długi czas. Pokrywka wyposażona jest w uszczelkę, która zapewnia szczelność i zachowuje świeżość przechowywanych produktów.
✅ WYGODNY - Termos posiada łatwe zamknięcie w formie przekręcenia pokrywki oraz szeroki wlew, który ułatwia napełnianie i czyszczenie. Nakrętka stalowa pełni również funkcję miseczki lub kubeczka. Dodatkowo, w pokrywce umieszczona została składana łyżka, idealna do spożywania posiłków.
✅ UNIWERSALNY - Termos pozwoli nam w wygodny sposób utrzymywać temperaturę potraw. Szczególnie polecany do zup, dań jednogarnkowych, lodów, sałatek oraz napojów. Przydatny w każdym domu, w pracy oraz podczas podróży.
Szczelny termos obiadowy do przechowywania potraw, wykonany z solidnych materiałów. Utrzyma ciepło lub zimno umieszczonej w niej potrawy. Termos ma kompaktowy kształt, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Idealne rozwiązanie na pikniki, wycieczki, podróże czy też do użytku codziennego w biurze czy szkole. Pokrywka z łyżeczką świetnie sprawdzi się do spożywania posiłków. Zaleca się napełnienie termosu maksymalnie do pojemności 650 ml. W celu odpowiedniej pielęgnacji nie zaleca się mycia w zmywarce do naczyń. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Dominante kleur | zilver |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Logistiek lengte(cm) | 17 |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 283.33 |
| Logistiek breedte(cm) | 10,5 |
| Pojemność | 650 ml |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Logistiek hoogte(cm) | 10,5 |
| Szerokość | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Dimensionaal gewicht (g) | 283.33 |
| Długość | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Capaciteit | 650 ml |
| Waga (g) | 469 |
| Hoogte | 15 cm |
| Długość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Gewicht (g) | 469 |