Wkład do frytkownicy Air Fryer beztłuszczowej silikonowy beżowy 23 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Wielorazowy wkład do frytkownicy - Wkład do frytkownicy Air Fryer w okrągłym kształcie z uchwytami. Wkład jest wielokrotnego użytku i ma średnicę 23 cm, wysokość z uchwytami 8 cm, a bez uchwytów 6 cm. Dno ma średnicę 19 cm. Wkład jest lekki i łatwy w użyciu - w wygodny sposób umieścimy go w frytkownicy, wystarczy go tylko włożyć do środka.
✅ W całości wykonany z silikonu - Wykonany z odpornego silikonu w kolorze beżowym. Wkład jest nieprzywierający. Przeznaczony do kontaktu z żywnością. Nie zawiera szkodliwego BPA.
✅ Chroni wnętrze frytkownicy przed zabrudzeniem - Zapobiega bezpośredniemu kontaktowi żywności z frytkownicą. Stosowanie wkładu pozwoli utrzymać frytkownicę w czystości bez resztek jedzenia, które mogłyby powstać podczas smażenia.
✅ Odporny na temperaturę - Wkład możemy używać do pieczenia, smażenia, smażenia w głębokim tłuszczu lub serwowania potraw. Wykorzystamy go także podczas pieczenia ciast lub potraw w piekarniku oraz do podgrzewania lub mrożenia potraw. Odporny na temperaturę od -20°C do 230°C.
✅ Uchwyty dla wygodnego przenoszenia - Wkład posiada dwa uchwyty, które ułatwią jego wyjmowanie oraz przenoszenie.
Wielorazowy wkład do frytkownicy Air Fryer w całości wykonany z silikonu. Z jego pomocą w wygodny sposób możemy smażyć potrawy w frytkownicy, ale także w piekarniku. Wkład pozwoli utrzymać frytkownicę w czystości. Wkład posiada gładkie ścianki, dzięki czemu wyczyścimy go w wygodny sposób przy użyciu gąbki i płynu do mycia naczyń. Wkład nie zmienia smaku jedzenia, jest trwały i zdrowy. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 23 cm |
| Długość | 23 cm |
| Waga (g) | 158 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Kolor dominujący | beżowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 736 |
| Wysokość | 8 cm |