Wkład do gotowania makaronu stalowy ANETT 24 cm, 8 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wkład do gotowania makaronu o wymiarach 24 x 24 x 18 cm. Długość wkładu z uchwytami wynosi 32 cm, pojemność wkładu to 8 litrów. Odpowiedni do garnków o średnicy 20 cm. Wkład do gotowania z serii ANETT.
✅ STALOWY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności.
✅ PRZYDATNY - Sprawdzi się do perfekcyjnego ugotowania makaronu, szparagów, pierogów czy ryżu. Przydatny także do blanszowania warzyw lub owoców.
✅ WYGODNY - Wkład posiada dwa, praktyczne uchwyty do przenoszenia, które pozwalają na jego wygodne i bezpieczne umieszczanie w garnku, a także odcedzanie ugotowanego makaronu. Posiada perforowaną powierzchnię. Wyprofilowany pierścień na zewnątrz sprawia, że wkład doskonale osiada na garnku.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w czyszczeniu, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Solidny wkład do gotowania makaronu. Z jego pomocą idealnie ugotujemy makaron, ryż, kaszę, a także zblanszujemy warzywa i owoce. Wkład jest łatwy w obsłudze i przydatny w każdym domu. Zastosowanie wkładu podczas gotowania makaronu, pozwoli na jego perfekcyjne ugotowanie i odcedzenie bez konieczności użycia dodatkowego cedzaka kuchennego. Wkład do gotowania makaronu będzie kompatybilny z garnkiem z naszej oferty o numerze katalogowym 110367. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 8 l |
| Waga gabarytowa (g) | 2537.5 |
| Szerokość | 24 cm |
| Średnica | 20 cm |
| Długość | 32 cm |
| Waga (g) | 769 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Długość w opakowaniu (cm) | 29,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Wysokość | 18 cm |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 21 |