Wkład do gotowania na parze stalowy ANETT 26 cm, 5,5 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wkład do gotowania na parze, dzięki któremu przygotujemy kluski na parze, warzywa, ryby i inne potrawy. Wkład ma wymiary 26 x 26 x 10 cm i pojemność 5,5 litra. Długość wkładu z uchwytami wynosi 34 cm. Odpowiedni do garnków o średnicy 24 cm. Wkład do gotowania z serii ANETT.
✅ STALOWY - Wkład wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności.
✅ PRZYDATNY - Szczególnie polecany dla osób ceniących zdrowy tryb życia, dbających o linie oraz osób będących na diecie. Potrawy przygotowane na parze są zdrowe, zachowują swoje wartości odżywcze.
✅ WYGODNY - Wkład posiada dwa, praktyczne uchwyty, które pozwalają na jego wygodne i bezpieczne umieszczanie w garnku, a także wyciąganie ugotowanego jedzenia. Posiada perforowane dno. Wyprofilowany pierścień na zewnątrz sprawia, że para wodna nie wydostaje się z garnka, a sam wkład doskonale osiada na garnku.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w czyszczeniu, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Solidny wkład do gotowania na parze, pozwoli na swobodne przygotowywanie zdrowych potraw. Z jego pomocą przygotujemy ryby, warzywa oraz inne potrawy na parze. Wkład jest łatwy w obsłudze i przydatny w każdym domu. Wkład do gotowania na parze będzie kompatybilny z garnkami z naszej oferty o numerach katalogowych: 110347, 110368, 113176. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 511 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 28,5 |
| Wysokość | 10 cm |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Pojemność | 5,5 l |
| Waga gabarytowa (g) | 1848 |
| Szerokość | 26 cm |
| Średnica | 24 cm |
| Długość | 34 cm |