Wkład do pochłaniacza wilgoci cytrynowy tabletka ULTRA FRESH 450 g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Wkład do pochłaniacza wilgoci w formie tabletki - Wymienny wkład do pochłaniacza wilgoci w formie tabletki, wykonany z chlorku wapnia. Tabletka ma wagę 450 gramów i wymiary 10 x 10 x 3,8 cm. Wkład w formie tabletki doskonale nadaje się do osuszacza z naszej oferty o numerze katalogowym 832336.
✅ Cytrynowy zapach - Wkład dodatkowo pełni funkcję odświeżacza powietrza, pozostawiając delikatny, cytrynowy zapach w pomieszczeniach.
✅ Skuteczne osuszanie powietrza i zapobieganie wilgoci - Umieszczony w pochłaniaczu wilgoci skutecznie osuszy powietrze w mieszkaniu, domu, garażu, magazynie itd. Idealny do łazienki lub kuchni. Zapobiegnie powstawaniu pleśni lub grzybów oraz pozwoli zniwelować nieprzyjemny zapach.
✅ Uniwersalny rozmiar - Wymienna tabletka jest uniwersalna i można ją wykorzystać we wszystkich pochłaniaczach wilgoci z wymiennym wkładem w formie tabletki.
✅ Wydajny i łatwy w wymianie - Tabletka wystarczy nawet na 2-5 miesięcy w pomieszczeniach do 20 m². Trwałość jest zależna od wilgoci i temperatury powietrza w pomieszczeniu. Wkład wchłania wilgoć, pozostawiając wodę na dnie pojemnika, w którym został umieszczony. Po wyczerpaniu się wkładu wystarczy go wymienić, co pozwala zachować ciągłą ochronę przed nadmierną wilgocią.
Wymienna tabletka do pochłaniacza wilgoci o zapachu cytryny. Kompatybilny ze wszystkimi wielorazowymi pochłaniaczami wilgoci. Wymienna tabletka przywróci osuszaczowi pełną funkcjonalność. Wkład jest przydatny w każdym domu, pozwoli pozbyć się wilgoci, a także odświeżyć powietrze. Z jego pomocą utrzymamy prawidłową wilgoć w mniejszych pomieszczeniach i zapewnimy przyjemny cytrynowy zapach. Idealny do domu, mieszkania, garażu, a także podczas wyjazdów kamperem, przyczepą kempingową oraz w domku letniskowym. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 500 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16 |
| Kolor dominujący | żółty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | chlorek wapnia |
| Waga gabarytowa (g) | 170.67 |
| Wysokość | 3,8 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 10 cm |