Wkład do pochłaniacza wilgoci lawendowy granulki ULTRA FRESH 450 g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wymienne granulki do pochłaniacza wilgoci, wykonane z chlorku wapnia. Masa wkładu to 450 gramów. Wkład doskonale nadaje się do osuszacza z naszej oferty o numerze katalogowym 832375.
✅ ZAPACHOWY - Wkład dodatkowo pełni funkcję odświeżacza powietrza, pozostawiając delikatny, lawendowy zapach w pomieszczeniach.
✅ OCHRONNY - Umieszczony w pochłaniaczu wilgoci skutecznie osuszy powietrze w mieszkaniu, domu, garażu, magazynie itd. Idealny do łazienki lub kuchni. Zapobiegnie powstawaniu pleśni lub grzybów oraz pozwoli zniwelować nieprzyjemny zapach.
✅ UNIWERSALNY - Wkład jest uniwersalny i można go wykorzystać we wszystkich pochłaniaczach wilgoci z wymiennym wkładem.
✅ WYDAJNY - Granulat wystarczy nawet na 2-5 miesięcy w pomieszczeniach do 20 m². Trwałość jest zależna od wilgoci i temperatury powietrza w pomieszczeniu. Granulki wchłaniają wilgoć, pozostawiając wodę na dnie pojemnika, w którym zostały umieszczone. Po wyczerpaniu się wkładu wystarczy go wymienić, co pozwala zachować ciągłą ochronę przed nadmierną wilgocią.
Wkład do pochłaniacza wilgoci o zapachu lawendy. Kompatybilny ze wszystkimi wielorazowymi pochłaniaczami wilgoci. Wymienne granulki przywrócą osuszaczowi pełną funkcjonalność. Przydatny w każdym domu, pozwoli pozbyć się wilgoci, a także odświeżyć powietrze. Z jego pomocą utrzymamy prawidłową wilgoć w mniejszych pomieszczeniach i zapewnimy przyjemny lawendowy zapach. Idealny do domu, mieszkania, garażu, a także podczas wyjazdów kamperem, przyczepą kempingową oraz w domku letniskowym. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 18 cm |
| Waga (g) | 460 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | chlorek wapnia |
| Waga gabarytowa (g) | 78 |
| Wysokość | 2 cm |