Wkład na sztućce do szuflady 38,5x31 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DO SZUFLADY - Organizer na sztućce o wymiarach 38,5 x 31 x 5 cm. Pomoże utrzymać porządek w szufladzie.
✅ WYTRZYMAŁY - Wkład do szuflady wykonany z najwyższej jakości, przezroczystego tworzywa. Jest wytrzymały i solidny.
✅ PRZYDATNY - Organizer na sztućce jest niezbędny w każdej kuchni. Z jego pomocą uporządkujemy przybory kuchenne, a sztućce będą miały swoje dedykowane miejsce.
✅ DWUPOZIOMOWY - Wkład jest bardzo pojemny. Podstawowa część wkładu posiada sześć przegródek, które wykorzystamy na: 3x sztućce, 2x przegródka na łyżeczki i widelczyki, oraz 1x długa część na przybory kuchenne.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Wkład możemy w łatwy sposób wyczyścić wilgotną szmatką lub umyć w zmywarce do naczyń.
Duży wkład na sztućce przydatny jest w każdej kuchni. Dzięki niemu sztućce oraz przybory kuchenne będą miały swoje miejsce w szufladzie. Taca do szuflady pozwoli odpowiednio zagospodarować przestrzeń w szufladzie. Z pomocą wkładu będziemy mogli utrzymać porządek w szafkach. Posiada klasyczny wygląd, doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Długość | 38,5 cm |
| Waga (g) | 290 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 38,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 31 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 981.67 |