Wkład na sztućce do szuflady bambusowy 35x26 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DO SZUFLADY - Organizer na sztućce o wymiarach 35 x 26 x 5 cm. Uniwersalny wkład pasuje do każdej szuflady.
✅ DREWNIANY - Wkład do szuflady wykonany jest z naturalnego drewna bambusowego. Wkład jest trwały i odporny na wilgoć.
✅ PRZYDATNY - Organizer na sztućce jest niezbędny w każdej kuchni. Z jego pomocą uporządkujemy przybory kuchenne a sztućce będą miały swoje dedykowane miejsce.
✅ POJEMNY - Wkład jest bardzo pojemny. Posiada pięć przegródek, które wykorzystamy na: 4x sztućce, 1x przegródka na akcesoria kuchenne.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Wkład możemy w łatwy sposób wyczyścić za pomocą wilgotnej szmatki.
Wkład na sztućce do szuflady przydatny jest w każdej kuchni. Wykonany z naturalnych materiałów, łatwy w czyszczeniu i użytkowaniu. Dzięki niemu sztućce oraz przybory kuchenne będą miały swoje miejsce w szufladzie. Wkład do szuflady pozwoli odpowiednio zagospodarować przestrzeń w szufladzie. Z pomocą wkładu będziemy mogli utrzymać porządek w szafkach. Wkład jest uniwersalny więc będzie pasował do każdej szuflady. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość | 35 cm |
| Waga (g) | 642 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 35,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 26 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 758.33 |