Wkład na sztućce do szuflady rozsuwany biały 36,5x27,5-44 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ DO SZUFLADY - Regulowany organizer na sztućce o wymiarach 36,5 x 27,5 x 4,5 cm. Jego szerokość jest regulowana od 27,5 do 44 cm. Doskonały na sztućce, noże oraz akcesoria kuchenne.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa w białym kolorze. Wkład do szuflady jest wytrzymały i solidny.
✅ ROZSUWANY - Dzięki rozsuwanym elementom na boki, organizer z łatwością możemy dopasować do rozmiaru i szerokości szuflady. Pozwala to na idealne dopasowanie i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.
✅ POJEMNY - Wkład jest bardzo pojemny. W zależności od ustawienia posiada od 5 do 7 przegródek, w których możemy przechowywać sztućce, łyżeczki oraz przybory.
✅ PRZYDATNY - Organizer na sztućce jest niezbędny w każdej kuchni. Z jego pomocą uporządkujemy przybory kuchenne a sztućce będą miały swoje dedykowane miejsce.
Regulowany organizer na sztućce jest przydatny w każdej kuchni. Umożliwia przechowywanie różnych akcesoriów kuchennych, takich jak sztućce, noże czy inne drobne przedmioty, w sposób uporządkowany i zorganizowany. Taca do szuflady pozwoli odpowiednio zagospodarować przestrzeń oraz utrzymać porządek wewnątrz szuflady. Łatwy w czyszczeniu i wygodny w użytkowaniu. Wkład jest regulowany, co umożliwia łatwe dopasowanie do każdej szuflady. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 27,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 648 |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 27,5-44 cm |
| Długość | 36,5 cm |
| Waga (g) | 380 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 36,5 |