Wkład na sztućce do szuflady szary 40x40 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Wkład na sztućce i przybory kuchenne do szuflady - Organizer na sztućce i przybory kuchenne z dodatkowymi wkładami umożliwiającymi wygodne posegregowanie noży oraz sztućców. Wkład ma wymiary 40 x 40 x 5 cm. Doskonały na sztućce, noże oraz akcesoria kuchenne.
✅ Dedykowane wkłady na sztućce i noże - Wkład do szuflady wyposażony jest w dwa wyciągane wkłady. Jeden z wkładów pozwoli uporządkować i umieścić w nim 9 noży, a drugi świetnie sprawdzi się do segregacji sztućców, co pozwoli oddzielnie umieścić je w organizerze. Wkłady możemy wyciągać.
✅ Wykonany z wytrzymałych materiałów - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa w szarym kolorze a wkłady w kolorze czarnym. Wkład do szuflady jest wytrzymały i solidny. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ Antypoślizgowa powierzchnia - Wnętrze środkowego pojemnika jest wyłożone antypoślizgowym materiałem, który zapobiega przesuwaniu się sztućców i akcesoriów, zapewniając ich bezpieczne przechowywanie oraz łatwy dostęp w każdej chwili.
✅ Przydatny w każdej kuchni - Organizer na sztućce jest niezbędny w każdej kuchni. Z jego pomocą uporządkujemy przybory kuchenne a sztućce będą miały swoje dedykowane miejsce.
Organizer na sztućce jest przydatny w każdej kuchni. Umożliwia przechowywanie różnych akcesoriów kuchennych, takich jak sztućce, noże czy inne drobne przedmioty, w sposób uporządkowany i zorganizowany. Taca do szuflady pozwoli odpowiednio zagospodarować przestrzeń oraz utrzymać porządek wewnątrz szuflady. Łatwy w czyszczeniu i wygodny w użytkowaniu. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 1333.33 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 40 cm |
| Waga (g) | 504 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 40 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 40 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |