Wózek z torbą na zakupy bordowy 30 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ STABILNY - Wózek zakupowy z torbą o pojemności 30 litrów. Wyjątkowo przydatny dla starszych osób. Wózek ma wymiary całkowite 28 x 34 x 93 cm.
✅ IDEALNY NA ZAKUPY - Świetnie sprawdzi się do przewożenia ciężkich zakupów lub ułatwi podróż.
✅ POJEMNA TORBA - Torba z wózka ma kolor bordowy i efektowny dekor. Dla komfortu użytkowania zamykana jest na sznurek. Posiada również tylną kieszeń, która jest zamykana na zamek.
✅ ŁATWA OBSŁUGA - Łatwy w obsłudze, bez problemu zamocujemy na nim torbę i zdemontujemy ze stelażu.
✅ DUŻA ŁADOWNOŚĆ - Niezwykle pakowny - ładowność do 25 kg.
Wózek z torbą na kółkach jest niezwykle praktyczny. Wyjątkowo przydatny dla osób starszych. Niezwykle łatwy w obsłudze. Wózek jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki niemu nie będziemy musieli nosić ciężkich zakupów tylko w wygodny sposób przewieziemy je. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowane zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | bordowy |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Materiał | poliester |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 93 |
| Wysokość | 93 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 7905 |
| Pojemność | 30 l |
| Tagi | wózek na zakupy |
| Szerokość | 34 cm |
| Długość | 28 cm |
| Waga (g) | 1600 |
| Rodzaj | Wózek zakupowy |
| Długość w opakowaniu (cm) | 34 |