Wózek z torbą na zakupy niebieski 40 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ STABILNY - Wózek zakupowy z torbą o pojemności 40 litrów. Wyjątkowo przydatny dla starszych osób.
✅ IDEALNY NA ZAKUPY - Świetnie sprawdzi się do przewożenia ciężkich zakupów lub ułatwi podróż.
✅ POJEMNA TORBA - Torba z wózka zamykana na sznurek. Posiada tylną kieszeń na zamek oraz boczne kieszenie.
✅ ŁATWA OBSŁUGA - Łatwy w obsłudze, bez problemu zamocujemy na nim torbę i zdemontujemy ze stelażu.
✅ DUŻA ŁADOWNOŚĆ - Niezwykle pakowny- ładowność do 30 kg.
Wózek z torbą na kółkach jest niezwykle praktyczny. Wyjątkowo przydatny dla osób starszych. Niezwykle łatwy w obsłudze. Wymiary całkowite wózka to 30 x 40 x 96 cm. Torba jest bardzo pakowna i funkcjonalna w kolorze niebieskim wpadającym w piękny morski kolor. Posiada zamykanie na sznurek oraz kieszenie. Wymiary torby: 30 x 22 x 53 cm. Wózek jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki niemu nie będziemy musieli nosić ciężkich zakupów tylko w wygodny sposób przewieziemy je. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowane zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | poliester |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Wysokość | 96 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 4650 |
| Pojemność | 40 l |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 30 cm |
| Waga (g) | 2085 |
| Rodzaj | Wózek zakupowy |
| Długość w opakowaniu (cm) | 90 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 31 |