Wózek z torbą na zakupy szary 30 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Praktyczny wózek na zakupy - Wózek zakupowy z torbą o pojemności 30 l. Wyjątkowo przydatny dla starszych osób. Wózek ma wymiary całkowite 38 x 28 x 96,5 cm. Wymiary torby: 31 x 17 x 56 cm.
✅ Idealny do ciężkich zakupów - Świetnie sprawdzi się do przewożenia ciężkich zakupów lub ułatwi podróż. Dzięki dużej pojemności i solidnej konstrukcji odciąży kręgosłup i ręce, eliminując potrzebę noszenia ciężkich toreb.
✅ Torba o pojemności 30 l - Torba z wózka wykonana jest z poliestru w szarym kolorze. Dla komfortu użytkowania zamykana jest za pomocą sznurka. Posiada również tylną kieszeń, która jest zamykana na zamek.
✅ Wygodne korzystanie - Łatwy w obsłudze, bez problemu zamocujemy na nim torbę i zdemontujemy ze stelażu.
✅ Duża ładowność - Wózek został zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu, dlatego jego konstrukcja umożliwia przewożenie ładunku o wadze nawet do 20 kg. Stabilna metalowa rama i wytrzymała torba zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas transportu zakupów.
Wózek z torbą na kółkach jest niezwykle praktyczny. Wyjątkowo przydatny dla osób starszych. Niezwykle łatwy w obsłudze. Wózek jest łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki niemu nie będziemy musieli nosić ciężkich zakupów tylko w wygodny sposób przewieziemy je. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowane zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 30 l |
| Szerokość | 28 cm |
| Długość | 38 cm |
| Waga (g) | 1420 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 90 |
| Kolor dominujący | szary |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 34 |
| Materiał | poliester |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Wysokość | 96,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 7650 |