Wyciskacz do cytrusów szklany 300 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wyciskacz do cytrusów wraz z pojemnikiem do przechowywania soku. Pomaga wycisnąć sok z cytryny, pomarańczy lub mandarynki. Wyciskacz ma wymiary 11,5 x 8,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Pojemnik na sok wykonany z wysokiej jakości szkła w przezroczystym kolorze. Pojemnik na wyciśnięty sok ma pojemność 300 ml. Wyciskacz wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa. Produkt występuje w trzech kolorach, nie ma możliwości wyboru - wysyłamy losowo.
✅ WYGODNY - Posiada praktyczny dzióbek oraz uchwyt, dla łatwego wylewania soku.
✅ ŁATWE UŻYTKOWANIE - Wyciskacz jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy przekręcić kilka razy cytrynę, pomarańczę lub limonkę aby uzyskać pyszny i świeży sok. Niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ UNIWERSALNY - Idealny pomocnik przy przygotowaniu lemoniady w upalne dni oraz świeżych soków z cytrusów.
Klasyczny wyciskacz do cytrusów wraz z pojemnikiem szklanym na sok. Z jego pomocą w łatwy sposób wyciśniemy świeżutki sok nawet z cytrusów. W okresie letnim ułatwi przygotowanie lemoniady. Dzięki odpowiednim rozmiarom wyciskanie soku w sposób ręczny będzie niezwykle proste. Dodatkowymi atutami wyciskacza jest uchwyt oraz wylewka, które zapewnią komfort użytkowania. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 11,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 146.67 |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Tagi | wyciskarka do soku|wyciskacz do cytryny|wyciskacz do cytrusów |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | 8,5 cm |
| Waga (g) | 211 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 8,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |