Wyciskacz do czosnku aluminiowy 15,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Solidny wyciskacz do czosnku o długości 15,5 cm. Pozwoli na dodanie drobno wyciśniętego czosnku bezpośrednio do potrawy.
✅ SOLIDNY - Wykonany w całości z najwyższej jakości powlekanego aluminium w szarym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Wyciskacz jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ PRECYZYJNY - Wyciskacz dokładnie dociska czosnek do ścianek. Pozwoli drobno wycisnąć świeży czosnek.
✅ PRZYDATNY - Za jego pomocą w łatwy i wygodny sposób rozdrobnimy czosnek. Pozwoli na wyciśnięcie esencji smaku czosnku wprost do dań lub sosów.
Aluminiowy wyciskacz do czosnku wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wyciskacz zastąpi mozolne tarcie na tarce lub siekanie świeżego czosnku nożem. Wygodny w użytkowaniu, pomieści cały ząbek czosnku. Konstrukcja zapewnia precyzyjne wyciskanie czosnku, jak również ułatwia oczyszczenie praski z jego resztek. Przydatny w każdej kuchni. Wykonany z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 6 cm |
| Średnica | 3 cm |
| Długość | 15,5 cm |
| Waga (g) | 120 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 21 |
| Kolor dominujący | szary |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Materiał | aluminium |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 3,5 |
| Wysokość | 3 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 94.5 |