Wykrawacz do ciastek pierogów i pączków stalowy 6 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Wykrawacz do ciastek, pierogów i pączków - Wykrawacz w okrągłym kształcie o średnicy 6 cm. Idealny do przygotowania ciasteczek, pierogów, pączków, a także pierników. Wykrawacz ma wymiary zewnętrzne 6 x 6 x 4,7 cm, wysokość wykrawacza bez uchwytu to 2,5 cm.
✅ Wykonany ze stali nierdzewnej - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery. Świetnie sprawdzi się także do nadawania kształtu pączkom oraz wycinania ciasta na pierogi.
✅ Przydatny uchwyt - Wykrawacz wyposażony jest w solidny uchwyt, który zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas wycinania. Ułatwia precyzyjne dociskanie, co pozwala na szybkie i równomierne wykrawanie kształtów bez wysiłku.
✅ Nadaje się do zmywarki - Łatwy w utrzymaniu czystości, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Uniwersalny wykrawacz ułatwi przygotowywanie pierogów, pączków, ciasteczek i pierników. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia. Dzięki niemu przygotujesz uzyskasz idealny kształt. Wykrawacz pozwoli stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 19 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4,7 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 24 |
| Wysokość | 4,7 cm |
| Szerokość | 6 cm |