Wykrawacz do ciastek stalowy baranek 6,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Wykrawacz do ciastek - Wykrawacz cukierniczy w kształcie baranka. Idealny do przygotowania ciasteczek i pierników. Wykrawacz ma wymiary 6,5 x 4 cm.
✅ Wykonany ze stali nierdzewnej - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ Kreatywne możliwości wycinania - Wykrawacz wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ Nadaje się do zmywarki - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz cukierniczy pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie baranka. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia. Dzięki niemu przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Wykrawacz pozwoli stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 4 |
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Długość | 6,5 cm |
| Waga (g) | 9 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 6,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 4 |