Wykrawacz do ciastek stalowy choinka 6,7 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wykrawacz cukierniczy w kształcie choinki. Idealny do przygotowania ciasteczek i pierników. Wykrawacz ma wymiary 6,7 x 5,5 x 1,5 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ UNIWERSALNY - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ WSZECHSTRONNY - Wykrawacz wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz cukierniczy pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie choinki. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia. Dzięki niemu przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Świetnie sprawdzi się do przygotowania pierniczków w okresie świątecznym. Wykrawacz pozwoli stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 1,5 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 6,7 cm |
| Waga (g) | 30 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 6,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 5,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 5 |