Wykrawacz do ciastek stalowy kufel do piwa 10,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Wykrawacz do ciastek - Wykrawacz cukierniczy w kształcie kufla do piwa. Idealny do przygotowania ciasteczek i pierników. Wykrawacz ma wymiary 10,5 x 9,5 x 2,5 cm.
✅ Wykonany ze stali nierdzewnej - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ Kreatywne możliwości wycinania - Wykrawacz wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ Nadaje się do zmywarki - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz cukierniczy pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie kufla do piwa. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia. Dzięki niemu przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Wykrawacz pozwoli stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 55 |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość | 10,5 cm |
| Waga (g) | 32 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 11,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2,5 |