Wykrawacz do ciastek stalowy serce 5,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wykrawacz cukierniczy w kształcie serca. Idealny do przygotowania ciasteczek i pierników. Wykrawacz ma wymiary 5,5 x 4,5 x 2 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ UNIWERSALNY - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, które można założyć na brzegu kubka lub filiżanki. Pomoże przygotować także pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ WSZECHSTRONNY - Wykrawacz wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz cukierniczy pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie serca. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia. Dzięki niemu przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Przygotowane ciastko można zawiesić na filiżance z kawą lub herbatą jako dekorację. Ciastko wzbogaci estetykę serwowanych napojów i sprawi, że będą wyglądać elegancko. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 4,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 5,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 6.67 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 4,5 cm |
| Długość | 5,5 cm |
| Waga (g) | 8 |