Wykrawacz do ciastek stalowy skarpeta 6 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wykrawacz cukierniczy w kształcie skarpety na prezenty. Idealny do przygotowania ciasteczek i pierników. Wykrawacz ma wymiary 6 x 5,5 cm .
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ UNIWERSALNY - Z pomocą wykrawacza przygotujesz ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery.
✅ WSZECHSTRONNY - Wykrawacz wykorzystamy również do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców w efektownym wzorze.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz cukierniczy pozwoli stworzyć pierniczki oraz ciasteczka w kształcie skarpety świątecznej. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia. Dzięki niemu przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Świetnie sprawdzi się do przygotowania świątecznych wypieków. Wykrawacz pozwoli stworzyć również mini kanapki w oryginalnym kształcie lub ozdoby z masy cukrowej. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 9 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 5,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 2 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 10 |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 6 cm |