Wykrawacz do ciastek stalowy zajączek 6 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Wysokiej jakości wykrawacz cukierniczy w kształcie zajączka o wymiarach 6 x 4 x 1,7 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.
✅ UNIWERSALNY - Dzięki niemu przygotujesz ciastka o wyjątkowym wzorze. Idealny do ciasteczek i pierników. Sprawdzi się do dekoracji cukierniczych.
✅ WIELOFUNKCYJNY - Nie tylko idealny do krojenia ciasta na ciastka, ale także do krojenia masy cukrowej, chleba, kanapek, galaretki, sera, miękkich owoców.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz cukierniczy w kształcie zajączka o wymiarach 6 x 4 x 1,7 cm. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niemu przygotujemy ciastka, pierniki oraz ozdoby z masy cukrowej na torty, ciasta i desery. Kształt zajączka świetnie sprawdzi się w okresie wielkanocnym, ale również poza nim. Foremka jest niezwykle łatwa w obsłudze, w łatwy i precyzyjny sposób wykroimy ciasteczka. Przygotowywanie ciasteczek to świetny sposób na spędzenie czasu z dziećmi w kuchni. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 4 cm |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 10 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 1,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Waga gabarytowa (g) | 4 |
| Wysokość | 1,7 cm |