Wykrawacz do kajzerek stalowy 10,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Wykrawacz do kajzerek pozwala na tworzenie równych, estetycznych i smacznych bułek. Wykrawacz ma średnicę 10,5 cm oraz wysokość 4 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wykrawacz jest trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany posłuży przez długie lata.
✅ PRZYDATNY - Doskonały do przygotowania domowych bułek w oryginalnych kształtach. Dzięki wykrawaczowi każda kajzerka będzie miała taki sam kształt.
✅ EFEKTOWNY - Wykrawacz pozwala na szybkie i efektywne wykrawanie kształtów, co jest szczególnie przydatne przy masowym przygotowywaniu kajzerek.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Łatwy w utrzymaniu czystości. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Wykrawacz do kajzerek wykonany z wytrzymałych materiałów. Za jego pomocą przygotujemy pyszne kajzerki o średnicy 10,5 cm. Niezastąpiony w kuchni, przydatny dla miłośników pieczenia domowego pieczywa. Dzięki niemu przygotujesz kajzerki o równym kształcie i wielkości. Przygotowane bułki będą prezentowały się estetycznie i efektownie. Oryginalny produkt czeskiej firmy Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 4 |
| Materiał | stal |
| Waga gabarytowa (g) | 66.67 |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Długość | 10,5 cm |
| Waga (g) | 48 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 10,5 |