Wysięgnik 1,5m z dwukierunkową szybkozłączką DJI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysięgnik teleskopowy Osmo 1,5 m (zestaw z dwukierunkowym adapterem z systemem szybkiego montażu)
Zestaw z wysięgnikiem teleskopowym Osmo 1,5 m pozwala uchwycić szeroką perspektywę i tworzyć kreatywne ujęcia z większego dystansu. Kompaktowa konstrukcja o długości 227 mm po złożeniu sprawia, że produkt jest wygodny w transporcie, a możliwość regulacji w zakresie od 0,3 do 1,5 m ułatwia robienie selfie i nagrywanie pod niestandardowymi kątami. Ponadto gwint 1/4″ umieszczony na spodzie umożliwia instalację dodatkowych akcesoriów, rozszerzając funkcjonalność zestawu. W opakowaniu znajduje się także dwukierunkowy adapter z systemem szybkiego montażu, który pozwala sprawnie zmieniać położenie kamery, oraz śruba blokująca zapewniająca stabilne mocowanie. Wysięgnik jest kompatybilny z modelami DJI Osmo Action 6 i DJI Osmo Nano.
W zestawie
- Dwukierunkowy adapter z systemem szybkiego montażu Osmo × 1
- Wysięgnik teleskopowy Osmo 1,5 m × 1
- Śruba blokująca Osmo × 1
Ogólne
| Producent | DJI |
|---|---|
| Kod producenta | CP.OS.00000533.02 |
| Kompatybilność | DJI Osmo Action 6, DJI Osmo Nano |
Wysięgnik teleskopowy Osmo 1,5 m
| Średnica | 26,6 mm |
|---|---|
| Długość po złożeniu | 227 mm |
| Maks. długość po rozłożeniu | 1,5 m |
| Waga | 160 g |
Dwukierunkowy adapter z systemem szybkiego montażu
| Wymiary | 44,4 × 18,2 × 29 mm |
|---|---|
| Waga | 16 g |
Śruba blokująca
| Wymiary | 55,6 × 23 × 13,3 mm |
|---|---|
| Waga | 11,2 g |
Dane techniczne
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Net weight | 170 |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Ilość w kartonie | 15 szt. |
| Kod producenta | DJI |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/DJI/6937224127708 |
| Box width | 5,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Seria Action | DJI Osmo Action 6 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Seria Osmo | DJI Osmo Nano |
| Kompatybilność | DJI Osmo |
| Kraj producenta | NL |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| Box length | 27,00 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/DJI/6937224127708 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| Gross weight | 230 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |