Zbiornik na wodę z kranikiem składany 4,8 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SKŁADANY - Zbiornik na wodę pitną wyposażony w kranik. Zbiornik ma pojemność 4,8 litra. Po napełnieniu ma wymiary 25 x 15 x 30 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa w przezroczystym kolorze.
✅ KOMPAKTOWY - Dzięki temu, że zbiornik jest składany w łatwy sposób możemy go przetransportować, gdyż zajmuje mało miejsca.
✅ UNIWERSALNY - Świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków, campingów, ale również pobytu na plaży czy prac w ogrodzie.
✅ WYGODNY - Wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwi przenoszenie zbiornika. Kranik ułatwi nalewanie wody. Duży, odkręcany korek ułatwia wlewanie i wylewanie wody z jego wnętrza.
Zbiornik na wodę pitną z kranem. Idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków, ale również w ogrodzie. Dzięki temu, że jest składany możemy go w łatwy sposób przetransportować. Posiada praktyczny odkręcany korek ułatwiający jego napełnianie, kranik, który ułatwi nalewanie wody oraz rączkę, która sprawi, że przenoszenie zbiornika będzie łatwe i wygodne. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 5 |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 408.33 |
| Pojemność | 4,8 l |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga (g) | 90 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 35 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 14 |