Zestaw akcesoriów DJI Osmo Action Road Cycling
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osmo Action Road Cycling Accessory Kit
Uchwyć swoje kolejne wycieczki rowerowe z niecodziennych perspektyw i stwórz mnóstwo świetnych ujęć. Ten praktyczny zestaw akcesoriów zawiera między innymi mocowanie do siodełka, uchwyt na kierownicę, pasek na nadgarstek z funkcją obrotu o 360° oraz adapter do szybkiego montażu. Dzięki temu możesz w mgnieniu oka zmienić pozycję kamery! Od kierownicy, aby zarejestrować widok przed sobą, aż po instalację pod siodełkiem, aby filmować towarzyszy jazdy za sobą. A gdy zatrzymasz się na przerwę, przymocuj urządzenie do paska na nadgarstek, aby nagrać vloga! Wchodzące w skład zestawu akcesoria są kompatybilne z kamerami DJI Osmo Action 3 i DJI Osmo Action 4.
W zestawie
- Mocowanie do siodełka
- Uchwyt na kierownicę
- Pasek na nadgarstek
- Adapter do szybkiego montażu
- Śruba blokująca
- Klucz imbusowy
| Producent | DJI |
|---|---|
| Nazwa | Osmo Action Road Cycling Accessory Kit |
| Model | CP.OS.00000288.01 |
| Waga mocowania do siodełka | 47 g |
| Wymiary mocowania do siodełka | 63,14 x 19,71 x 32,51 mm |
| Waga uchwytu na kierownicę | 94 g |
| Wymiary uchwytu na kierownicę | 59,7 x 59,7 x 27,81 mm |
| Waga paska na nadgarstek | 56,7 g |
| Wymiary paska na nadgarstek | 53,98 x 51,11 x 45,94 mm |
| Waga adaptera do szybkiego montażu | 16 g |
| Wymiary adaptera do szybkiego montażu | 40,2 x 21 x 34,2 mm |
| Waga śruby blokującej | 20,7 g |
| Wymiary śruby blokującej | 55,6 x 23 x 13,3 mm |
| Kompatybilność | DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action 4 |
Dane techniczne
| Gross weight | 200 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| HS Code | 3926909790 |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |
| Net weight | 180 |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Ilość w kartonie | 10 szt. |
| Kod producenta | DJI |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action 5 Pro |
| Box width | 7,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Typ produktu | Adaptery, obudowy i uchwyty |
| Box height | 6,50 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Box length | 12,00 |
| Kraj producenta | NL |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |