Zmiotka z szufelką długa 87 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw do sprzątania - Zestaw do sprzątania - miotła wraz z szufelką z długim kijem. Szufelka ma wymiary 25 x 20,5 x 84 cm. Szczotka ma wymiary 20 x 5 x 87 cm. Złożony zestaw ma wymiary 25 x 20,5 x 87 cm. Pomocna przy zamiataniu wszelkich powierzchni z kurzu, okruszków, sierści itp. Niezbędny zestaw w każdym domu.
✅ Solidne wykonanie - Wykonana z najwyższej jakości tworzywa w kolorze szarym. Uchwyt zmiotki i szufelki w kolorze czarnym. Szczotka z grubym włosiem pozwala na skuteczne zgarnianie i zbieranie zanieczyszczeń bez pozostawiania resztek na podłodze.
✅ Gumowa końcówka - Szufelka wyposażona w gumowy rant gwarantujący idealne przyleganie szufelki do podłoża. Szerokość gumowego rantu wynosi 1,5 cm.
✅ Wydłużony uchwyt - Zestaw szczotki z szufelką wyposażony jest w długie uchwyty, które umożliwiają wygodne sprzątanie bez potrzeby schylania się, co znacznie zmniejsza obciążenie pleców.
✅ Wygodne przechowywanie - Zestaw jest wyposażony w specjalny uchwyt, dzięki któremu szczotka może być zaczepiona na szufelce, co ułatwia przechowywanie zestawu i oszczędza miejsce. Zmiotka i szufelka dodatkowo posiadają otwór, który umożliwi zawieszenie zestawu. Dzięki możliwości zawieszenia przechowywanie będzie dużo wygodniejsze.
Zestaw szufelka ze zmiotką do zamiatania z długą rączką, pozwala na komfortowe sprzątanie w pozycji stojącej, eliminując potrzebę schylania się. To rozwiązanie znacznie zmniejsza obciążenie kręgosłupa i redukuje ryzyko bólu czy dyskomfortu podczas codziennych prac porządkowych. Z jego pomocą w łatwy sposób uprzątniemy okruszki, kurz i sierść. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 7250 |
| Wysokość | 87 cm |
| Szerokość | 20,5 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga (g) | 357 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 87 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | szary |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 20,5 |