Zmiotka z szufelką długa 91 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Zestaw do sprzątania - Zestaw do sprzątania - miotła wraz z szufelką z długim kijem. Szufelka ma wymiary 29,5 x 23 x 89,5 cm. Szczotka ma wymiary 20 x 2 x 90,5 cm. Złożony zestaw ma wymiary 29,5 x 23 x 91 cm. Pomocna przy zamiataniu wszelkich powierzchni z kurzu, okruszków, sierści itp. Niezbędny zestaw w każdym domu.
✅ Solidne wykonanie - Wykonana z najwyższej jakości tworzywa w kolorze szarym. Szczotka pozwala na skuteczne zgarnianie i zbieranie zanieczyszczeń bez pozostawiania resztek na podłodze.
✅ Gumowa końcówka - Szufelka wyposażona w gumowy rant gwarantujący idealne przyleganie szufelki do podłoża. Szerokość gumowego rantu wynosi 2 cm.
✅ Wydłużony uchwyt - Zestaw szczotki z szufelką wyposażony jest w długie uchwyty, które umożliwiają wygodne sprzątanie bez potrzeby schylania się, co znacznie zmniejsza obciążenie pleców. Specjalny uchwyt na zmiotce umożliwi zaczepienie szufelki, co ułatwia przechowywanie zestawu i oszczędza miejsce.
✅ Zamykana szufelka z grzebieniem do czyszczenia - Szufelka jest zamknięta, dzięki czemu zebrane śmieci nie wypadają podczas przenoszenia. Dodatkowo posiada wbudowany grzebień, który ułatwia czyszczenie włosia miotły z kurzu, włosów i innych zanieczyszczeń, zapewniając higienę i wygodę użytkowania.
Zestaw szufelka ze zmiotką do zamiatania z długą rączką, pozwala na komfortowe sprzątanie w pozycji stojącej, eliminując potrzebę schylania się. To rozwiązanie znacznie zmniejsza obciążenie kręgosłupa i redukuje ryzyko bólu czy dyskomfortu podczas codziennych prac porządkowych. Z jego pomocą w łatwy sposób uprzątniemy okruszki, kurz i sierść. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Długość | 29,5 cm |
| Waga (g) | 536 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 91 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 29,5 |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Kolor dominujący | szary |
| Waga gabarytowa (g) | 10116.17 |
| Materiał | tworzywo |