Kabel UGREEN DisplayPort 1.4 3m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel wideo w oplocie 2 x Display Port 1,4 UGREEN 80393 3 m
Oglądaj ulubione filmy w nowej jakości. Kabel oferuje porty DP 1.4, zapewniając obraz w rozdzielczości 8K@60Hz i wspiera HDR dla lepszej dynamiki obrazu. Co więcej, współpracuje z różnymi urządzeniami i jest kompatybilny wstecznie z DP 1.3/1.2/1.1 itp. Ponadto wytrzymała konstrukcja w oplocie zapewnia odporność na zużycie.
3 opcje wyświetlania obrazu
Kabel UGREEN oferuje trzy tryby pracy. Umożliwia wyświetlanie tego samego obrazu na dwóch różnych ekranach, dwa różne obrazy na dwóch ekranach lub łączy trzy obrazy w jeden na kilku monitorach. W ten sposób sprawdzi się w różnych sytuacjach – podczas pracy, rozgrywki itp.
Wysoka jakość obrazu
Graj w gry i oglądaj filmy w jeszcze lepszej jakości. Kabel zapewnia przepustowość 32,4 Gb/s i obsługuje zarówno wysoką częstotliwość odświeżania, jak i rozdzielczość, maksymalizując wydajność karty graficznej oraz monitora. Ponadto dzięki G-Sync i Free-Sync eliminuje efekt rozwarstwiania się obrazu i redukuje opóźnienia.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | 80393 |
| Długość | 3 m |
| Rozdzielczość | 1080P@240Hz/2K@165Hz/4K-144Hz/8K@60Hz |
| Kolor | czarny |
| Interfejs | 2x DisplayPort 1.4 |
| Przepustowość | 32.4 Gbps |
Dane techniczne
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Długość | 3m |
| Box length | 18,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Wejścia | DisplayPort |
| Gross weight | 210 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 210 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 50 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolejna dostawa | 10.03.2026 |
| Box width | 17,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Długość (m) | 3 |