10457 - LEGO DUPLO - Przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
⭐10457 - LEGO DUPLO - Przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka⭐

LEGO DUPLO - Przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka
✅ Dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® ǀ Disney Przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka (10457) rodzice i maluchy mogą cieszyć się kreatywnymi aktywnościami i nauką poprzez zabawę.
✅ Ta kolorowa edukacyjna zabawka pomaga maluchom w wieku od 18 miesięcy ćwiczyć wczesne umiejętności, a jednocześnie cieszyć się kreatywną zabawą.
✅ Przedszkolaki wyobrażają sobie, że idą na przyjęcie w towarzystwie trzech figurek LEGO DUPLO: Kubusia Puchatka, Tygryska i Prosiaczka.
✅ Każda postać ma dwie różne miny, co inspiruje dzieci do nieograniczonej kreatywnej zabawy i wymyślania historii.
✅ Ta fajna funkcja wspiera także rozwój umiejętności społeczno-emocjonalnych, kiedy to dzieci odkrywają różne emocje towarzyszące przyjęciom — od radości z otwierania prezentów po dyskomfort po zjedzeniu zbyt wielu smakołyków!
✅ Ta zabawka konstrukcyjna pozwala dzieciom w wieku przedszkolnym ćwiczyć sortowanie kolorów poprzez dopasowywanie prezentów urodzinowych do postaci.
✅ Ponieważ każdy prezent jest ponumerowany, przedszkolaki mogą nawet zacząć naukę liczenia.
Fajna edukacyjna zabawka konstrukcyjna
✅ Dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® DUPLO® ǀ Disney Przyjęcie urodzinowe Kubusia Puchatka dzieci mogą cieszyć się zabawą w przyjęcie i ćwiczyć umiejętności
Wymiary:
➡️ Ten 22-elementowy zestaw zawiera domek na drzewie, który ma 15 cm wysokości, 7 cm szerokości i 11 cm głębokości


Trzy postacie LEGO® DUPLO® do zbudowania
✅ W zestawie są kultowe figurki LEGO® DUPLO Disney: Kubuś Puchatek, Tygrysek i Prosiaczek, a także prezenty i domek na drzewie, które inspirują do kreatywnej zabawy
Zabawki rozwijające umiejętności społeczno-emocjonalne
➡️ Każda postać ma dwie miny, dzięki czemu dzieci, które jeszcze nie mówią, mogą z łatwością odkrywać różne emocje, jakie można odczuwać podczas przyjęć


Nauka poprzez zabawę
✅ Maluchy doskonalą swoje umiejętności dopasowywania, łącząc zabawki, prezenty urodzinowe i krzesła z kolorami postaci
Pomysł na prezent dla małych fanów Disneya
➡️ To doskonały prezent na każdą okazję dla dzieci w wieku przedszkolnym, które lubią zabawki rozwijające emocje


Cyfrowe instrukcje budowania
✅ Aplikacja LEGO® Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji do zestawu, który został przetestowany, aby zapewnić bezpieczną zabawę
Edukacyjna zabawka dla przedszkolaków
➡️ Zabawki LEGO® DUPLO® wspierają rozwój emocjonalny i społeczny przez fajną, kreatywną zabawę


Różne oblicza zabawy
✅ Dzieci sprawdzą, jak mogą się czuć na przyjęciu.
Nauka liczenia
➡️ Z kolorowych klockowych prezentów dzieci uczą się cyferek.


Postacie LEGO® DUPLO® | Disney
✅ Kubuś Puchatek, Prosiaczek oraz Tygrysek.



Dane techniczne
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE|FSC |
| GPSR - Producent: | LEGO Polska Sp. Z o. o |
| GPSR - E-mail | kontakt@lego.com |
| Seria | Alfabet |
| GPSR - Adres: | ul. Wołoska 22A |
| GPSR - Kraj | Polska |
| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.37 |
| GPSR - Kod pocztowy: | 02-675 |
| GPSR - Miasto | Warszawa |
| EAN | 5702017816722 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej|Ta zabawka nie zapewnia ochrony |
| GPSR - Miasto: | Warszawa |
| GPSR - Producent | LEGO Polska Sp. Z o. o. |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Minimalny wiek dziecka | 1 |
| GPSR - E-mail: | kontakt@lego.com |
| Liczba elementów | 22 |
| Bohater / Bajka | Kubuś Puchatek i Przyjaciele |
| GPSR - Kraj: | Polska |
| Wiek dziecka | 18 m + |
| Numer produktu | 10457 |
| GPSR - Adres | ul. Wołoska 22A |
| Płeć | chłopcy|dziewczynki|unisex |
| Nazwa zestawu | LEGO DUPLO - Przyjęcie Urodzinowe Kubusia Puchatka - 10457 |
| GPSR - Kod pocztowy | 02-675 |