Adapter audio 2w1 Joyroom SY-L01 lightning do 3.5mm + lightning (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter audio 2w1 Joyroom SY-L01 lightning do 3.5mm + lightning (czarny)
Adapter audio 2w1 Joyroom SY-L01 pozwoli Ci na przykład podłączyć słuchawki i iPhone’a do iPada. Został wyposażony w złącze lightning, port lightning i gniazdo 3,5 mm, a dzięki inteligentnemu chipowi gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Umożliwia też szybkie ładowanie z natężeniem do 2,4 A. Produkt jest przy tym bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia.
Wiele możliwości
Za pomocą adaptera możesz podłączyć słuchawki lub telefon do wybranego urządzenia z wejściem lightning. Model SY-L01 jest wyposażony w inteligentny chip, który umożliwia bezstratną konwersję dźwięku. Dzięki temu zapewnia czyste, wyraziste brzmienie – zarówno podczas rozmów telefonicznych, jak i w trakcie słuchania muzyki. Co więcej, port lightning adaptera pozwala na szybkie ładowanie – oferuje natężenie 2,4 A. Możesz więc jednocześnie oglądać film i ładować wybrane urządzenie!
Solidna konstrukcja
Adapter SY-L01 wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też solidną, wytrzymałą konstrukcją. Jego złącza cechują się niską podatnością na utlenianie oraz zużycie, a przewód w nylonowym oplocie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Niestraszne mu nawet wielokrotne wyginanie! Zaopatrz się w akcesorium, które posłuży Ci przez długi czas.
| Producent | Joyroom |
|---|---|
| Model | SY-L01 |
| Typ | Lightning do Lightning + 3,5 mm |
| Natężenie ładowania | 2,4 A |
| Materiał | Stop aluminium + nylonowy oplot |
Dane techniczne
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | E-CrossStu@web.de |
| Wejścia | Mini Jack 3.5mm, Lightning |
| Box length | 18,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Gross weight | 48 |
| Miasto producenta | Frankfurt am Main |
| HS Code | 8536699099 |
| Kod pocztowy producenta | 60329 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_audio_adapters.pdf |
| Ulica producenta | Mainzer Landstr |
| Net weight | 13 |
| Numer producenta | 69 |
| Ilość w kartonie | 66 szt. |
| Kod producenta | Joyroom |
| Podnumer producenta | / |
| Box width | 10,00 |
| Kolor | srebrny |