Adapter audio UGREEN AV142 USB-C do mini jack 3,5mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter
Adapter USB-C do JACK (Aux) marki UGREEN to doskonały gadżet, który pozwoli nam na podłączenie słuchawek z jednoczesną poprawą jakości sygnału. Kompatybilny z telefonami ze złączem Type-C, które nie posiadają złącza Mini Jack (nie działa z Samsung, Sony, HTC, Google, Ulefone).
Jakość
Adapter UGREEN dla otrzymania jak najwyższej jakości sygnału został wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak emaliowane miedziane przewody osłonę PVC i nylonową powłokę zewnętrzną. Adapter wspiera pilot sterujący oraz mikrofon.
| Model | AV142 |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C do JACK (3,5mm) |
| Materiał | Nylon / Aluminium |
| Długość | 10-12cm |
| Kompatybilność | telefony ze złączem Type-C nie posiadające złącza Mini Jack (nie działa z Samsung, Sony, HTC, Google, Ulefone) |
Dane techniczne
| Wejścia | Mini Jack 3.5mm, USB-C |
| Box height | 2,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Box length | 15,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 9 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_audio_adapters.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Net weight | 6 |
| Numer producenta | Longhua |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Ilość w kartonie | 1000 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box width | 9,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |