Adapter audio UGREEN CM231 USB-C do mini jack 3.5mm (szary)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter audio UGREEN CM231 USB-C do mini jack 3.5mm (szary)
Zwiększ potencjał swojego urządzenia! Adapter CM231 służy urządzeniom, które zostały wyposażone w port USB-C, ale nie posiadają wejścia mini jack 3.5 mm. Funkcjonalne akcesorium umożliwia podłączenie do tabletu lub telefonu zarówno przewodu USB typu C, jak i słuchawek z tradycyjną wtyczką jack. W jednej chwili możesz ładować swoje urządzenie i jednocześnie odtwarzać ulubione piosenki na słuchawkach. Adapter obsługuje także technologię szybkiego ładowania. Na uwagę zasługuje również kompaktowa i lekka konstrukcja, dzięki czemu możesz mieć go zawsze ze sobą.
Nowoczesne technologie ładowania
Adapter Ugreen jest kompatybilny z większością powszechnie używanych sprzętów wyposażonych w złącze audio 3.5 mm, co znacznie ułatwia codzienne korzystanie z produktu. Koniecznie wypróbuj go w połączeniu z głośnikami, mikrofonem, czy nawet zestawem stereo umieszczonym w samochodzie. Ponadto CM231 obsługuje również szybkie ładowanie Power Delivery oraz Quick Charge z mocą do 30 W podczas grania lub oglądania filmów.
Wysoka rozdzielczość dźwięku
Wbudowany układ innowacyjnych systemów odpowiada za wysoką jakość otrzymywanego dźwięku. Możesz więc odkryć na nowo utwory, które wprawiają Cię w dobry nastrój i cieszyć się krystalicznie czystym brzmieniem. Co więcej, chip DAC zapewnia niczym niezakłóconą transmisję, przez co możesz zapomnieć o uciążliwych szumach i przerywaniu sygnału audio.
Dopasowany do szeregu urządzeń
Już nie musisz obawiać się problemów z kompatybilnością. Adapter jest kompatybilny z większością popularnych urządzeń. Bez problemu współpracuje ze smartfonami takimi jak na przykład Samsung Galaxy, Google Pixel, Sony, Huawei i Xiaomi. Z powodzeniem podłączysz go również do iPada.
| Product | UGREEN |
|---|---|
| Model | CM231 |
| Kolor | Szary |
| Chip | DAC |
| Wejście | USB-C |
| Wejście audio | 3.5 mm (wspiera słuchawki z protokołem OMTP/CTIA) |
| Port zasilania | USB-C (obsługuje szybkie ładowanie PD I QC) |
| Wymiary | 3 x 1 x 4.5 cm |
| Długość kabla | 10 cm |
Dane techniczne
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Gross weight | 28 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_audio_adapters.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Net weight | 18 |
| Numer producenta | Longhua |
| Wejścia | Mini Jack 3.5mm, USB-C |
| Ilość w kartonie | 385 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Box width | 10,00 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Box height | 1,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |