Akumulator DJI TB51 4280mAh
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria akumulator DJI Inspire 3 TB51
Akumulator dedykowany dronom DJI Inspire 3. Został wyposażony w energooszczędne ogniwa i korzysta z zaawansowanego systemu BMS, a jego pojemność wynosi 4280 mAh. Dzięki temu może zapewnić długi czas pracy i wyróżnia się imponującą żywotnością! Co więcej, funkcja automatycznego ogrzewania sprawia, że akumulator świetnie sprawdza się również przy niskich temperaturach.
W zestawie
- Akumulator TB51
- Naklejka
| Producent | DJI |
|---|---|
| Nazwa | DJI TB51 Intelligent Battery |
| Model | CP.IN.00000047.01 |
| Pojemność | 4280 mAh |
| Napięcie nominalne | 23,1 V |
| Energia | 98,8 Wh |
| Waga | Ok. 470 g |
| Temperatura pracy | Od -20°C do 40°C |
| Kompatybilność | DJI Inspire 3 |
Dane techniczne
| Ilość w kartonie | 12 szt. |
| Kod producenta | DJI |
| Numer producenta | 2992 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 2992 |
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | DJI |
| Typ produktu | Akumulatory |
| Box height | 3,50 |
| Model | Inspire |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | DJI Europe B.V. |
| Box length | 12,50 |
| Mail producenta | dealer.nl@dji.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | dealer.nl@dji.com |
| Gross weight | 600 |
| Kraj producenta | NL |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | NL |
| HS Code | 8507600090 |
| Miasto producenta | Barendrecht |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Barendrecht |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/drones/sg_drones_dji_drone_parts.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 49B01 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 24569 |
| Net weight | 480 |
| Ulica producenta | LA |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | LA |